Állást keres, de nem talál? Szívesen váltana munkahelyet? Szeretnénk felmérni, hogy érdekelné-e Önöket egy ilyen jellegű 2 alkalmas tanfolyam. Az oldal alján lévő linket másolja be a keresőbe, és kérnénk szépen egy “igen”-t a kérdésre, név nélkül.

Állást keres, de nem talál? Szívesen váltana munkahelyet? Szeretnénk felmérni, hogy érdekelné-e Önöket egy ilyen jellegű 2 alkalmas tanfolyam. Az oldal alján lévő linket másolja be a keresőbe, és kérnénk szépen egy “igen”-t a kérdésre, név nélkül.

Úgy érzi, hogy mindent megtesz az elhelyezkedésért, mégis folyamatos kudarcok érik?

A meghirdetett állásokról kiderül, már betelt!

Öregnek, vagy tapasztalatlan fiatalnak, képzetlennek, túlképzettnek tekintik!

Kisgyerekesként senki nem akarja foglalkoztatni!

Nincs elég önbizalma, szorong már az interjú gondolatától is?

A tréning során végigvesszük az álláskeresés lehetőségeit, az önéletrajz tartalmi és formai követelményeit, szituációs gyakorlatokkal felkészülhetnek az állásinterjúra, tudást szerezhetnek az álláskeresés során követendő viselkedési elvárásokról.

https://www.surveymonkey.com/create/?sm=PPTMMRHJyAb69uiwb3FnA1a94FiMUggWEzDHLuJIJ5w_3D