ETIKETT ISKOLA

Gyerek etikett kurzus

10-18 éves gyerekeknek, hétvégén és iskolaszüneti napokon.

Folyamatosan indítok kis csoportos etikett és illem tanfolyamokat, ahol az alapvető szabályokat mutatom be a korcsoportnak megfelelő játékos stílusban.
A gyerekek megismerkednek a szabályokkal és a legfontosabb viselkedési formákkal.
A tanfolyam részletei »

Iskolai oktatás

Etikett és illem óra iskolai keretek között.

Gyerekek és fiatalok számára összeállított előadásomat osztályfőnöki órára vagy egyéb iskolai tanórára ajánlom. Egy, vagy több alkalmas oktatás.

Felnőtt tanfolyamok

Csoportos etikett és illem oktatás.

Felnőttek és 17. év feletti fiatalok számára is indítok csoportos tanfolyamokat. A kurzuson szó esik az alapvető illemtan szabályoktól, az öltözködésen át egészen a speciális etikett előírásokig.

Céges tréning

Etikett és viselkedés tanfolyam munkahelyi közösségeknek.

Munkatársak és alkalmazottak számára összeállított tréning. Az etikett- és az illemszabályok megismertetésén túl a munkahelyi kapcsolatok és az ügyfelekkel való viselkedés javításában is segít.

A tanfolyam részletei »

Egyéni képzés

Személyre szabott etikett és illem oktatás.

Egyedileg összeállított témák és gyakorlatok. Szükség szerint egyéni képzéssel vagy akár párok és családok számára nyújtott oktatási lehetőség.

Eseményre való felkészítés

Etikett és illem felkészítés formális eseményekre.

Szükség esetén egyedi felkészítést nyújtok különböző eseményeken való részvételre. Legyen szó esküvőről, temetésről vagy elegáns fogadásról, megfelelő tanácsokkal látom el a viselkedés és az öltözködés szabályával kapcsolatban.